Recyklace

Dokážeme zrecyklovat vaše onošené KAVE tenisky a vyrobíme z nich nové

Tenisky Kave vyrábíme bez použití lepidla, jsou veganské a mají certifikát PETA. K výrobě používáme onošené boty, které dokážeme zrecyklovat, nebo zbytkové kusy gumy, které jsou speciálním způsobem míchány do sebe.

Takto vzniká unikátní mramorový efekt a nejen každý pár, ale každá teniska se tak stává jedinečným unikátem a vy si můžete být naprosto jistí, že nikdo nemá stejné boty jako vy.

Podešve tenisek KAVE vyrábíme dvěma způsoby

Prvním způsobem výroby je slisování různobarevných kousků. Výsledkem je unikátní mramorovaný efekt. Díky této výrobní technologii je každá vyrobená teniska zcela originální.

Druhým způsobem je výroba nových podešví ze starých rozdrcených. V tomto případě je barevnost nových podešví sjednocená.

Dejte svým onošeným botám nový smysl

Podílejte se s námi na zodpovědné výrobě tenisek. Máte již onošené KAVE tenisky a nechcete je jen tak vyhodit? Pošlete nám je zpět a my je použijeme pro výrobu tenisek nových. Za odeslání tenisek zpět k nám na recyklaci, získáte nejen skvělý pocit, ale také slevu 15 % nový pár. 

1) Stáhněte si formulář

Stáhněte si jednoduchý formulář kliknutím na tento odkaz. Formulář prosím vyplňte a přiložte k teniskám.

2) Zabalte boty a odešlete

Balíček s teniskami označte viditelným nápisem: KAVE RECYKLACE a odešlete na naši adresu (níže). Doporučujeme využít službu Mezi Námi od společnosti Zásilkovna. Pro odeslání si stáhněte aplikaci Zásilkovna, podání zásilky vám zabere jen pár minut.

3) Užijte si dobrý pocit i slevu

Pomáháte nám měnit výrobní průmysl a chránit životní prostředí. Děkujeme! Po obdržení vašeho balíčku vám pošleme kupón s 15% slevou. 

4) Inspirujte ostatní

Moc si vážíme všech vašich fotek. Sdílením podporujete ostatní #kaverecyklace

Odeslání přes Zásilkovnu

č. 1824
Intea, ul. Samostatnost 1348
769 01 Holešov
Eva Klabalová,
tel.: +420732132003
E-mail: info@kavefootwear.com

Odeslání přes Českou poštu

Irena Klabalová
Pingu s. r. o.
Palackého 726
769 01 Holešov