Eliška Podzimková

Limitované kolekce KAVE

Eliška Podzimková je nekonečně kreativní multimediální umělkyně, jejíž jedinečný vtip, silný smysl pro design a nesmírné technické dovednosti přispěly k její mezinárodní reputaci průkopnické animátorky, ilustrátorky a digitální umělkyně.

  • Tenisky mají v podešvích písek z planety B612, planety Malého prince.
  • Vyrobeno pouze 100 párů.

Její neobvyklá technika kombinování živé akční fotografie a videa s vtipnou, ale emocionálně uštěpačnou ručně kreslenou animací je univerzálně přitažlivá napříč žánry i hranicemi. Ať už své umění aplikuje na oceňované krátké filmy, hudební videa, projekty společné fotografie nebo marketingové kampaně pro klienty jako např. Jamie Oliver, Vogue Magazine, New York Film Academy a mnoho dalších. S Eliškou jsme vytvořili dva modely. První z nich vznikl na podporu onkologicky nemocných dětí, přičemž 10 % z prodeje přispějeme ke vzniku nového seriálu PLEŠOUNI. Model s názvem „Podej ruku“ byl vyroben v limitovaném množství sto párů.

Podejme pomocnou ruku dětěm, které to potřebují

RAKOVINA. Strašidelní slovo, viďte? Obzvlášť, když si ho jako diagózu vyslechnete od doktora… A co teprve, když jste dítě? Tolik otázek v hlavě, tolik myšlenek, tolik strachu z neznámého! Eliška si v 16 letech prošla onkologickou léčbou. Rozhodla se pomoci ostatním dětem a jejich rodičům tím, že vytvoří animovaný seriál PLEŠOUNI. Je o malých kamarádech, kteří si léčbou prochází taky. Společně pomáhají zodpovědět různé otázky, které se týkají léčby a nádorového onemocnění. Například: „Proč mi padají vlasy?“, „Co je to chemoterapie?“ Plešouni dodají malým pacientům kuráž bojovat s nemocí a nám ostatním ukážou, že odvaha a pozitivní přístup se vyplácí i v boji proti rakovině.